Голова Саф’янівської громади Наталія Тодорова взяла участь у засіданні районного оперативного штабу 1

В середу, 6 грудня, в Ізмаїльській районній військовій адміністрації відбулось поточне засідання районного оперативного штабу з підготовки обʼєктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

У заході також взяла участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Начальник Ізмаїльського райуправління ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Плєшу, керівники підрозділів Гліб Остапович («екстренка») та Валентин Кравченко (енергетики) доповіли про роботу ГУ ДСНС України в Одеській області, Ізмаїльської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги та АТ «ДТЕК Одеські електромережі» в Ізмаїльському районі щодо ліквідації наслідків негоди на території району та шляхи вирішення проблемних питань, що були виявлені під час усунення наслідків надзвичайної ситуації.

Про стан готовності дорожніх служб району до реагування на негоду в зимовий період, схеми розстановки сил та засобів та алгоритм взаємодії у випадку надзвичайних ситуацій доповіли заступник директора з експлуатаційного утримання автодоріг ДП «Служба місцевих автодоріг» Олександр Сурмай та заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області Ігор Краснорудський.

Голови громад району доповіли про стан забезпечення автономними системами енергоживлення (генераторами) в громадах та паливом до них у кількості, необхідній на 5 діб безперебійної роботи, та про організацію роботи та функціонування Пунктів незламності.