Напередодні Нового Року в Саф’янівській громаді привітали дітей українських захисників 1

Саф’янівська територіальна громада та Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» привітали з прийдешнім Новим Роком юних мешканців громади, чиї татусі, захищаючи рідну країну від російських окупантів, потрапили у ворожий полон, зникли безвісті або вже у небесному війську охороняють нас.

Загарбники назавжди залишили рану у маленьких серцях цих дітлахів, яку ніколи вже нічим не загоїти… Тож ми, дорослі, повинні робити все, щоб хоча б на деяких час на обличчях діточок знову засяяла посмішка, а в очах з’явився вогник.

Завітали на свято до синів і доньок наших Героїв Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха з подарунками та з теплими побажаннями.

Низький уклін їхнім батькам за боротьбу за мирне та незалежне життя на вільній українській землі!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02vz7Y22dkshu65HEoNo6ztymZEoFz69Ma941DBN9Qw845rf5hUtjEAJZ7NLDDfgPRl