В Саф'янівській громаді відбулись змагання з баскетболу 1

Сьогодні, 12 березня на базі Ларжанського ліцею відбувся четвертий день захоплюючих спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», що проводяться за ініціативою Президента України Володимира Зеленського.

Команди моторних дівчат із 6 закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради: «Пантери» (Каланчацький ЗЗСО), «Ірбіси» (Кам’янський ліцей), «Амурські тигри» (Ларжанський ліцей), «Південні дельфіни» (Озернянський ліцей), «Саламандра» (Першотравневський ЗЗСО), «Сніжний барс» (Старонекрасівський ЗЗСО) змагались з баскетболу.
Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова привітала дівчат з початком змагань та змотивувала всіх учасниць на перемогу.

Протягом турніру юні баскетболістки продемонстрували вражаючу витривалість, командну згуртованість та спортивні навички.
За результатами змагань переможцем стала команда «Ірбіси» (Кам’янський ліцей). Друге місце виборола команда «Пантери» (Каланчацький ЗЗСО), третє місце зайняла команда «Саламандра» (Першотравневський ЗЗСО).

Переможців змагань щиро привітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid028fb16gUu6r13WrZtRUVqpukbdEv69rNaXgffKYjXErEs9kkEg7Dio292uhwmkN2al