В Саф’янівській сільській раді укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва з ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» 1

У вівторок, 12 березня, між Саф’янівською сільською радою та Громадською організацією «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва.

Згідно Меморандуму, планується співробітництво у сфері забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, окремих категорій населення, які постраждали внаслідок військової агресії рф проти України та тимчасової окупації окремих її територій, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та які позбавлені можливості реалізувати свої права та потребують правової допомоги, допомоги у доступі до інформації та інших послуг, зокрема, з отримання прихистку, соціального, гуманітарного захисту, які надаються органами державної влади, органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями, установами.

Сподіваємось на плідну співпрацю!