Саф’янівська громада відзначила День пам’яті та перемоги над нацизмом 1

Цього року Україна вперше 8-го травня відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом.

Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо всіх, хто захищав нас, хто віддав своє життя під час Другої світової війни. Всіх тих, хто тяжкою працею, слізьми та кров’ю виборов мир на нашій землі.

Саф’янівська територіальна громада долучилась до вшанування пам’яті Героїв Другої світової війни.

В урочистих заходах взяли участь керівництво, депутатський корпус, старости старостинських округів, мешканці Саф’янівської громади, школярі, які поклали квіти до Пам’ятника невідомому солдату.

Час летить… З часів перемоги над нацизмом виросли цілі покоління українців. І скільки б часу не минуло, ніхто ніколи не забуде тих, хто поклав на вівтар свободи та миру своє життя.

Говорячи про Другу світову війну, ми воліли би ніколи не стати її свідками, проте сьогодні в Україні війна. У 1939–1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні – це рашисти, які нещадно руйнують українські міста та села, вбивають мирне населення, дітей.

Віримо, наша країна переможе! Молимося за наших захисників!

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/nonDNBy2tn38dfCB/?mibextid=CTbP7E