В Сафʼянівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Сафʼянівській сільській раді розпочався з апаратної наради, яка пройшла під керівництвом Сафʼянівського сільського голови Наталії Тодорової.

Серед основних питань, розглянутих на нараді, – підготовка до проведення чергового засідання виконавчого комітету, продовження роботи над поповненням бюджетів всіх рівнів, допомога військовослужбовцям Збройних Сил України, забезпечення безпечного освітнього процесу тощо.

Начальник ЦНАПу Сафʼянівської громади поінформувала, що безпосередньо в ЦНАПі військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів можуть оновити облікові дані. Щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК, Мінцифра розробила електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес та розвантажить ТЦК.

В завершенні наради голова громади надала присутнім відповідні доручення та побажала мирного та продуктивного робочого тижня.