В Сафʼянівській громаді вшанували памʼять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф 1

Сьогодні, 4 червня, Україна вшановує памʼять маленьких янголят, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. До памʼятних заходів долучилась Сафʼянівська територіальна громада.

Хвилиною мовчання керівництво та працівники громади, депутатський корпус, юні мешканці громади вшанували пам’ять маленьких українців, які більше ніколи не гратимуться на майданчиках, не читатимуть улюблені книжки, не сядуть за парту, не обіймуть своїх рідних та не тішитимуть їх своїми успіхами. Їхні сміх та щастя жорстоко обірвала війна, розв’язана російським ворогом.

Учасники заходу розвісили на дереві сріблясті дзвіночки, які символізують голоси дітей, що загинули.

Кожен дзвіночок — крик душі, це глибокий біль, це невимовна втрата. Кожен дзвіночок — нагадування про те, що ми не маємо права зупинятися. Злочин проти майбутнього нашого народу не повинен залишитися безкарним Ми будемо боротися за кожне вкрадене життя, за кожне зламане дитинство!

Світла пам’ять маленьким янголятам, яких забрала війна!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/kctqjCCpqw8iTKAo/?mibextid=CTbP7E