Саф’янівська сільська рада продовжує підтримувати незахищені верстви населення 1

Сьогодні, 13 серпня, в Сафʼянівській сільській раді відбулося засідання комісії з надання матеріальної допомоги.

На засіданні було розглянуто 21 заяву від громадян, які опинилися в складних матеріальних умовах і потребують термінової допомоги з боку місцевої влади.

Комісія ретельно розглянула кожну заяву, беручи до уваги всі обставини та причини, що змусили людей звернутися по допомогу.

За результатами засідання, комісія ухвалила рішення про надання матеріальної допомоги заявникам, відповідно до їхніх потреб та наявних ресурсів. Ця підтримка є важливим елементом соціальної політики Сафʼянівської сільської ради, яка спрямована на захист та допомогу найбільш вразливим категоріям населення!