В Саф’янівській громаді активно працюють над наповненням бюджетів всіх рівнів 1

У четвер, 15 серпня, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів.

Під час засідання комісії заслухано старост та землевпорядників Першотравневського і Комишівського старостинських округів про проведену роботу з фізичними особами – боржниками з податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї).

Крім того, була проведена бесіда з фізичною особою, за якою рахується борг по орендній платі за землю. Надано консультації землевпорядникам з метою отримання більш продуктивного результату роботи. Обговорено ряд спільних заходів для зменшення податкового боргу.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0mQuygP97hNfoQkAWPErwCofwgUs4Qai6haGKf6u1RJGoL9vUzrt3u6obWfnrj2Bsl