В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання виконкому 1

У четвер, 29 серпня, в Сафʼянівській сільській раді відбулось чергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету.

На порядок денний були винесені питання, які стосуються освітньої та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Серед основних – прийняття рішення про готовність закладів освіти Саф’янівської сільської ради до початку 2024-2025 навчального року та організацію освітньої діяльності в умовах воєнного стану. Було детально обговорено стан готовності закладів освіти до нового навчального року. Особливу увагу приділено заходам безпеки та адаптації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Визначено заходи для забезпечення безперервності навчання, адаптації навчальних планів та підготовки персоналу до нових викликів.

Також члени виконкому розглянули питання надання неповнолітньому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Прийнято рішення про забезпечення дитини необхідними соціальними та правовими гарантіями для подальшого життя та виховання.

Крім того, було прийнято рішення щодо створення комісії з розгляду питань щодо присвоєння адрес, а також створення нових, коригування та зміни назв вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у межах громади.

Низка інших питань стосувалась соціальної сфери життєдіяльності громади.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.