Вітаємо адміністраторів ЦНАПу Сафʼянівської сільської ради з професійним святом! 1

Сьогодні, 6 вересня, відзначають своє професійне свято адміністратори Центрів надання адміністративних послуг – люди, які щодня працюють над тим, щоб громадяни могли швидко і якісно отримати державні послуги.

З нагоди професійного свято, керівництво Сафʼянівської сільської ради та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха привітали адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Сафʼянівської сільської ради, а також вручили їм подяки народного депутата України Анатолія Урбанського та Сафʼянівської сільської ради і приємні подарунки від громади та Благодійного фонду Урбанських «Придунавʼя».

Завдяки злагодженій роботі професійної команди адміністраторів, сьогодні ЦНАП Сафʼянівської сільської ради – надійний, сучасний та потужний механізм, що забезпечує якісне надання адміністративних послуг населенню.

Основною перевагою ЦНАПу громади є швидкість і доступність послуг. Усі процеси чітко організовані: від прийому заявок до видачі готових документів. Завдяки впровадженню сучасних технологій, електронних черг та автоматизації багатьох процедур, мешканці громади можуть отримати необхідні послуги без зайвих витрат часу та зусиль.

Сьогодні ЦНАП не просто виконує свої функції, але й постійно вдосконалюється. Працівники регулярно проходять підвищення кваліфікації, освоюють нові технології та підходи до роботи з громадянами. Це дозволяє оперативно реагувати на зміни в законодавстві та постійно підвищувати якість обслуговування.

З впевненістю можемо сказати, що ЦНАП Сафʼянівської сільської ради – це справжнє обличчя громади, яке щодня демонструє її прагнення до розвитку, прозорості та ефективності. Завдяки сучасним підходам до організації роботи, ЦНАП громади продовжує залишатися надійним партнером для громадян та бізнесу, забезпечуючи високий рівень послуг та довіри.

Бажаємо адміністраторам ЦНАПУ невичерпної енергії, натхнення, успіхів у всіх починаннях, здоров’я та особистого щастя!

Нехай кожен робочий день приносить задоволення від виконаної роботи, а вдячність відвідувачів стане найкращою нагородою за вашу працю!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0Uc1DX748mmkkqRWgQ8rb1KvgTNRcWDytgb7or6VdMwcj3qD6LSbjmsr46qX1ZL4Nl