В Сафʼянівській сільській раді відбулась позачергова сесія 1

У четвер, 11 жовтня, в Сафʼянівській сільській раді відбулось пленарне засідання позачергової сорок третьої сесії, на якій було розглянуто два важливих питання.

Першим на порядку денному було питання щодо внесення змін до рішення Сафʼянівської сільської ради «Про бюджет Сафʼянівської громади на 2024 рік».

Другим питанням, яке розглянули депутати, було внесення змін до рішення Сафʼянівської сільської ради «Про затвердження категорій учнів, які забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням та відсотків виконання норм харчування в закладах загальної середньої освіти Сафʼянівської сільської ради».

Сесія пройшла в конструктивному руслі, а ухвалені рішення сприятимуть поліпшенню життя мешканців громади.

В Сафʼянівській сільській раді відбулась позачергова сесія 3