Аграрії Саф’янівської громади приймали вітання з професійним святом 1
Восени, коли землю вкриває опале жовте листя, коли зібраний весь врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, в Україні відзначається cвято працівників сільського господарства. В цьому році ця дата випадає на 19 листопада.

Праця аграріїв в умовах війни надзвичайно важка. Ніхто не сподівався, що по українських нивах їхатимуть танки, що під час жнив ворог буде зухвало обстрілювати комбайни на пшеничних ланах, завдаючи нещадних збитків аграрній галузі держави. Ця зима також буде нелегкою, адже тривають бойові дії, зростають ціни на продукти харчування, несприятливі погодні умови додають труднощів. Проте, працівники сільського господарства докладають неймовірних зусиль, щоб уникнути продовольчої кризи, намагаються втримати виробництво і забезпечити громадян усім необхідним. І серед них – аграрії Саф’янівської територіальної громади, адже аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якій працюють дбайливі господарі. Вони сумлінно трудяться, дбають про воїнів ЗСУ, внутрішньо переміщених осіб, надаючи їм допомогу та підтримку.

З нагоди професійного свята, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Саф’янівської громади, досягнення значних показників у виробництві та переробці сільськогосподарської продукції, впровадження сучасних ефективних методів та технологій, вагомі трудові досягнення та високий професіоналізм Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков нагородили почесними грамотами працівників сільського господарства громади, а також вручили приємні подарунки.
Дякуємо аграріям за стійкість, за підтримку армії, за людяність, за самовіддану багаторічну працю на благо рідної громади!
Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків!
Хай під мирним переможним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і добробут, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Фото доступне за посиланням: