Цифрова грамотність для осіб похилого віку 1

У наш час люди похилого віку стикаються з реаліями процесів інновацій та цифровізації, але не завжди результативно.

Цифрова грамотність – це навичка, без якої не можливо існувати у сучасному світі, оскільки вона вимагає від людини швидкої адаптації, прийняття викликів та бажання швидко вчитись. Але чи здатні на це люди похилого віку, оскільки цифрова грамотність не закінчується на вмінні користуватись гаджетами. Поява нових технологій та процес цифровізації суспільства унеможливлює «встигання» людей похилого віку за всіма процесами, а тому і автоматично ускладнює включення людей похилого віку у сучасне суспільство

У четвер, 18 липня, на базі Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради проведено тренінг з цифрової грамотності.

Тренінг для соціальних робітників Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради проводився спеціалістами-волонтерами IRC (Міжнародний комітет порятунку) з метою організації та проведення подальшої інформаційно-просвітницької роботи з питань цифрової грамотності соціальними робітниками Центру серед осіб похилого віку,інвалідів тощо.

Міжнародним комітетом порятунку наданні гігєнічні набори для вразливих верств населення.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0C5Dp2qJEt4ZbvL4rdoV9AZQfVBk4XVHeTiRDUPyqfXVMRC6B2YtB5MkRFMo4bZaJl