Для школярів Саф’янівської громади пролунали перші дзвоники 1

Сьогодні в школах Саф’янівської територіальної громади продзвеніли перші дзвоники, які мелодійно покликали до школи своїх вихованців. Урочистості, присвячені цьому важливому дню, відбулися в усіх навчальних закладах громади, створюючи неповторну атмосферу радості та очікування.

Для когось ця мелодія була першою в житті, для інших – початком важливого року та сходинкою у нове життя. Першокласники зі ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань, а старші учні радісно повернулися до навчання після літніх канікул.

Подолавши всі труднощі підготовки до нового навчального року в умовах воєнного стану, школи громади відчинили свої двері для 4674 школяра, серед яких 345 першачків.

Привітати школярів та вчителів із початком нового навчального року завітали до навчальних закладів Саф’янівської сільської ради керівництво громади та старости старостинських округів.

«Початок нового навчального року для кожного з нас – це важливий момент, що приносить нові надії та можливості. Учні, бажаю вам захоплюючих відкриттів і успіхів у навчанні. Батькам – терпіння і підтримки. Вчителям – натхнення і задоволення від вашої важливої праці. Нехай цей рік буде плідним, радісним та переможним для всіх нас!», – звернулась з привітальними словами Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Українські вишиванки, святкова атмосфера, різнокольорові кульки, перші осінні квіти для вчителів – в школах запанувало справжнє свято Першого дзвоника!

Під щедрі оплески присутніх, першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу цікавого навчання, цікавих уроків, нових друзів та насиченого шкільного життя!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0WAeU59Ha7rF1pBA6LAZwVg7aKwiCQtsAD29YBmDKbWBBwvLWKmZu6QDHVNepG2mRl