До Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування в Саф’янівській територіальній громаді відбулись урочисті заходи 1

Сьогодні, 5 грудня, в селі Саф’яни відбулись урочисті заходи до Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування, які цими днями відзначаються в нашій країні.

Недарма, ці три свята крокують один за одним, адже вони нерозривно пов’язані – в тяжкий для усіх нас час військовослужбовці Збройних Сил України боронять рідну країну від російських окупантів. Боротьба за мир та спокій на рідній землі неможлива була би без людей з великим чуйним серцем, які віддають більше ніж отримують, які працюють за покликом і з любов’ю – волонтерів, серед яких чимало працівників місцевого самоврядування.

Тож сьогодні українські захисники, волонтери та працівники Саф’янівської сільської ради приймали вітання, слова подяки та приємні подарунки від народного депутата України Анатолія Урбанського, Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та помічника народного депутата України Ігоря Скоробрехи.

Долучились до привітань таланти Саф’янівської територіальної громади – Марія Якименко, Олексій Паладій, ТА «Слов’яночка», Наталія Козаревська, Ольга Гіржева, Микола Картелян, ВА «Співаночка», Лариса Матенко, Анастасія Рожкова та Вероніка Топова. Артисти в знак подяки подарували зворушливі музичні та танцювальні композиції.

Захід пройшов в неймовірно дружній та теплій атмосфері, сповнений вірою та надією на скорішу Перемогу, яка обов’язково буде за Україною – мирною, вільною та незалежною державою, за українцями – толерантними, ввічливими та чуйними людьми!

Єдина Україна – іншого шляху у нас немає!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0BBshqNrB5wkXssnAeenTmsxXqSSMnMQwdH2srSATPx3XbJR68gGLeim7n8VubEnMl