Фахівців із соціальної роботи Саф’янівської громади навчали навичкам організації діяльності груп взаємодопомоги 1

У четвер, 27 липня, в Саф’янівській сільській раді відбулось навчання фахівців із соціальної роботи методиці та навичкам організації діяльності груп взаємодопомоги для населення, згідно їх потреб.

Захід пройшов в рамках проекту «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо переміщених осіб, а також інших незахищених верств населення, які перебувають у громадах півдня Одеської області», що реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» за підтримки програмного офісу в Україні Форуму громадянської служби миру (#forumZFD).

В рамках навчання фахівці із соціальної роботи Саф’янівської громади навчалися методиці та навичкам організації діяльності груп взаємодопомоги для населення, згідно їх потреб. Зокрема, учасники заходу навчились організовувати ведення групи взаємодопомоги, визначати роль ведучого в даній групі, формувати алгоритми отримання зворотного зв’язку в роботі з членами групи тощо.

Захід пройшов в досить цікавій формі, сповненій новими знайомствами, різноманітними завданнями, іграми, переглядом цікавих відеороликів та обміном досвідом.

Саф’янівська сільська рада висловлює щирі слова подяки організаторам за пізнавальний та вкрай цікавий тренінг!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02z9pyPHnMXZt2MKYn1PEKpPw7XWzbViTRsMrzgn7tnu4nzK1ZRAsPpxMb9bWDuQ4xl