Керівництво Саф'янівської громади подякувало директору АРК «Придунайська нива» Олександру Тасмаcису за сприяння в роботі з обдарованою молоддю 1

У понеділок, 12 червня, керівництво Саф’янівської сільської ради вручило подяку директору АРК «Придунайська нива» Олександру Тасмаcису за сприяння в роботі з обдарованою молоддю.

На зустрічі були присутні Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник управління освіти Тетяна Якименко та методист ЦДЮТ Саф’янівської сільської ради Ольга Копил.

Аграрно-рибний кооператив «Придунайська нива» – багатопрофільне господарство, яке багато років працює в громаді та має сертифіковану хімічну лабораторію. Саме при підтримці та сприянні її власників та директора АРК Олександра Івановича хімічна лабораторія стала експериментальним майданчиком для проведення науково-дослідницьких робіт учнів Кислицької школи. І завдяки зусиллям талановитого педагога, ентузіаста Володимира Яковенка, ці роботи здобули визнання на обласному та Всеукраїнському рівнях.

Під час зустрічі присутні обговорили перспективи спільної роботи та висловили сподівання на подальші творчі зв’язки у справі популяризації наукової діяльності й розвитку наукового світогляду, пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді.