Керівництво Саф’янівської громади взяло участь у форумі «Відновлення та розвиток людського капіталу Одеської області: освіта» 1

У середу, 8 листопада, на Одещині відбувся форум «Відновлення та розвиток людського капіталу Одеської області: освіта», який організували Агенція регіонального розвитку Одеської області та Одеська обласна державна адміністрація за підтримки Проєкту DECIDE разом з іншими міжнародними партнерами.

Захід зібрав представників міністерств, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та експертів міжнародних проєктів.

Також участь у Форумі взяли Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко.

Робота Форуму розпочалась із презентацій: «Впровадження Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти в Одеській області. (Валентина Полторак, менеджерка Проєкту DECIDE, заступниця голови ГО DOCCU), «Освіта Одеської області: сучасний стан та стратегічні пріоритети відновлення та розвитку (Олександр Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації) та «Стратегії розвитку освіти Одеської області: розробка та впровадження» (Лариса Жабенко, координаторка Компоненту 1 Проєкту DECIDE).

Після чого на дискусійних панелях учасники Форуму розглянули теми «Розвиток людського капіталу Одеської області», «Відновлення та розвиток освіти Одеської області» та ресурсне забезпечення розвитку освіти в громадах».