Керівництво Сафʼянівської громади взяло участь у нараді з питань проведення мобілізаційних заходів на території Ізмаїльського району 1

У середу, 5 червня, голова Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіон Абашев провів нараду з питань проведення мобілізаційних заходів на території Ізмаїльського району. В нараді взяло участь і керівництво Сафʼянівської територіальної громади.

В ході наради були обговорені питання щодо виконання вимог законодавства України з організації проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, і зокрема особливості роботи військово-лікарських комісій, звіт про хід мобілізації протягом травня і початку червня поточного року.

Сафʼянівською сільською радою та Центром надання адміністративних послуг активно продовжується проведення оповіщення військовозобовʼязаних, адже тільки спільними зусиллями Перемога буде за нами!

Керівництво Сафʼянівської громади взяло участь у нараді з питань проведення мобілізаційних заходів на території Ізмаїльського району 3