Мешканця Саф’янівської громади посмертно нагородили орденом 1

У п’ятницю, 5 липня, Указом Президента України від 28 липня 2023 року №468/2023 орденом «За мужність» ІІІ ступеню посмертно нагороджений молодший сержант, стрілець-снайпер мотопіхотного відділення мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А0409 Збройних Сил України, мешканець села Броска Василь Омельченко.

Василь Васильович народився 27 квітня 1989 року. В 2015 та 2016 роках брав участь в антитерористичній операції в Донецькій області. В перші дні повномасштабного вторгнення в Україну російських військ пішов захищати Батьківщину.

Загинув Герой 2 червня 2022 року смертю хоробрих поблизу населеного пункту Луганське Донецької області, захищаючи волю та незалежність України. Поховали Героя 13 червня 2022 року у селі Броска.
Орден вручили батькам Героя – Василю та Галині Омельченко.

Неможливо усвідомити, що війна забирає найкращих, найсміливіших, цвіт нашої нації…
Герої не вмирають! Вони назавжди з нами – поруч, в наших думках та молитвах!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02F28LFngf5JixECBo99wrRVqeMaWEuyQMy5QXKczHsW74N3d3iNGqYotqcbJ7DwEUl