Мешканець села Броска брав участь у спецоперації зі звільнення острова Зміїний 1

Звільнення одного з найбільш важливих стратегічних об’єктів Одеської області та Чорноморської операційної зони – острова Зміїний – назавжди закарбувалось в історії нашої країни.

У тісній співпраці різних родів військ та служб, морські прикордонники Денис, Назарій, Іван та Роман доклали суттєву частку зусиль для звільнення острова від російських загарбників.

Одним із Героїв є мешканець села Броска Саф’янівської територіальної громади. Денис, саме так звуть нашого Героя, – моряк-прикордонник з багаторічним стажем командирів морських бойових та спеціальних одиниць. Разом зі своїм колегою Іваном вміло здійснював керівництво катерами та екіпажами, що й дозволяло іншим підрозділам забезпечувати вогневе ураження противника на підходах до гирла річки Дунай та острова Зміїний.

Минулого тижня за мужність, відвагу, самовідданні дії під час спеціальної операції безпосередньо на державному кордоні України, моряків-прикордонників, відповідно до Указу Президента України та наказу Голови Держприкордонслужби, було нагороджено медалями «За військову службу» та «Захиснику Вітчизни».

Саф’янівська громада пишається такими Захисниками! Ви – щит та міць нашої країни!

Доземно вклоняємося! Дякуємо вам!

Слава Україні!