Молодь Саф’янівської громади продовжує навчатись навичкам військової справи 1

Саф’янівська сільська рада продовжує активно реалізовувати освітній проєкт з патріотичного виховання молоді. Черговий такий захід відбувся в Матроському закладі загальної середньої освіти.

Цього разу до школярів завітали військовослужбовці Навчального центру Морської охорони Державної прикордонної служби України.

На дітей чекало знайомство зі зброєю та екіпіровкою бійців, а також цікавий урок з тактичної медицини. Школярі змогли власноруч приміряти на собі спорядження захисників, а також спробувати себе у ролі бойового медика.

Найцікавішим етапом уроку стала демонстрація FPV-дронів, на які діти власноруч збирають кошти на благодійних заходах. Чергова партія таких дронів відправлена українському захиснику, мешканцю Саф’янівської громади, який боронить рідну країну в найгарячіших точках.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/NE8VJ6G77ofpiBq7/?mibextid=CTbP7E