Молодь Саф’янівської громади продовжує знайомитись з військовою справою 1

У п’ятницю, 3 травня, в рамках реалізації Саф’янівською громадою освітнього проєкту з патріотичного виховання молоді, до Утконосівського закладу загальної середньої освіти завітали військовослужбовці Національної гвардіїї України, бійці 88 окремого батальйону морської піхоти та керівництво Саф’янівської сільської ради.

Українські захисники продемонстрували кулеметні установки на авто, з яких збивають ворожі цілі над Одещиною.

Також учні мали змогу побачити та потримати у руках дрони, на які вони активно збирають кошти на благодійних ярмарках. А оператор дронів провів майстер-клас із запуску «пташок». Школярі мали змогу власноруч поуправляти дронами над рідним селом.

Крім того, військові продемонстрували антидронові рушниці та розповіли про принцип їх роботи.

Але особливого захвату викликав у молоді бронеавтомобіль «Варта», який приїхав до них прямо з передової. Школярі залюбки його роздивлялись та робили пам’ятні фото з кабіни авто.

В Саф’янівській громаді тривають заходи з патріотичного виховання молоді.

Фото доступне за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02anUJkNxs1Fufw7i3WudF8JdTnqtbTfS3hANSWm6fdCw7dcVoxhV19FHvADnrthRMl&id=100080817752743&mibextid=CTbP7E