Молодь Саф'янівської громади взяла участь у молодіжному таборі "Youth Council Jamboree" 1

Активна молодь Саф’янівської громади, серед якої Олександр Маджаров (с. Багате), Юлія Бєлова та Катерина Степанова (с. Саф’яни), Софія Граур (с. Першотравневе) відвідали молодіжний табір, який проходив з 24 по 28 липня в Івано-Франківській області.

Саф’янівська громада є однією з партнерських громад програми ГОВЕРЛА та учасницею проєкту «Активна молодь – сильна громада», що реалізується громадською організацією «Центр політичних студій».

Молодіжний табір для 120 найактивніших учасників від громад з Рівненської, Волинської та Одеської областей став завершальним після участі в Школі молодіжних рад, яка включала в себе чотири тренінги з питань організації діяльності молодіжної ради, комунікації влади та громади, напрацювання ідей та визначення проблематики молодіжної політики саме в громаді.

Наші мотивовані учасники представляють різні села та вже готові долучитись до створення Молодіжної ради у своїй громаді, щоб втілювати нові ідеї та цікаві проєкти.

Катерина з с. Саф’яни розповідає, що табір дав можливість познайомитись з молоддю різних областей, говорити на спільні теми:

«Це було дуже весело, я б з задоволенням поїхала ще на такі тренінги, де знання поєднуються з активним відпочинком у колі однодумців».

«Ми отримали дуже класний «експіріенс». Встигли досвідом обмінятися з іншими громадами, тому будемо переймати його завдяки тренінгу, чіткіше сформулювали напрямки в яких хочемо працювати. А ще, тепер маємо чітке розуміння про гранти, нам дуже цікавого розповідали про них, і головне розповіли та показали, де їх шукати». – ділиться враженнями Софія з с. Першотравневе.

Робота триває, а вже скоро молодь Саф’янівської громади зможе на власному досвіді дізнатись, що таке молодіжна рада та можливості, які вона відкриває для розвитку молодіжної політики.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0DgH1SyV8oZaZgaWBtq3xGTWGGVqS3ZSmrQJzKj72CfgBaLxLcXmPib8QU46287xel