МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. СКАЖЕМО КУРІННЮ – НІ 1

Сучасна молодь вступає в життя не тільки в період бурхливого розвитку науки і техніки, а й у період негативного впливу на здоров’я низки чинників. Перше місце серед них посідає тютюнокуріння, дія якого на людський організм відчувається не відразу, а поступово.

Тютюнокуріння стало сьогодні соціальною та медичною проблемою.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі 1,1 мільярд курців. Щорічно на планеті помирає понад 4 мільйони осіб в результаті тютюнокуріння, тобто кожні 8 секунд з цієї причини вмирає людина. Не минула ця проблема й Україну. Від хвороб, пов’язаних з тютюнокурінням, щорічно помирає 120 тисяч людей. А за останні 20 років кількість курців серед жінок та чоловіків збільшилась у 4 рази, а серед підлітків – удвічі.

У травні фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради серед населення Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області провели акцію «Скажемо курінню –НІ». Охоплені діти та молодь бесідами, тренінгами, лекціями, опитуваннями. Проведено 16 заходів, охоплено 288 учнів.

Фото доступне за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02rGCHNUqDwvo8ihNsMQ6djiojEhf6Yx3odzqK1TWh4hdejkRLreQaZCRA4HsqBmLNl&id=100080817752743&mibextid=CTbP7E