Милосердя - шлях до збереження людяності! 1
Однією із найбільш вразливих верств населення є люди похилого віку та інваліди. Але якщо вони ще й зовсім одинокі, то таким громадянам найважче виживати в реаліях нашого життя.

На сьогодні Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради опікується 124 громадянами Саф’янівської територіальної громади, надаючи їм соціальну послугу «догляд вдома». Але на цьому робота Центру не обмежується, вишукуються можливості через благодійні організації забезпечити «підопічних» товарами першої необхідності на безоплатній основі: засобами гігієни, технічними засобами реабілітації та продуктами харчування.
Так, в рамках соціального партнерства, Центром соціальних служб Саф’янівської сільської ради отримано від благодійних організацій для потреб одиноких людей похилого віку та з інвалідністю глюкометри, тростинки,ходунки, протипролежневі матраци, крісло-туалет, візки, підгузки, набори з засобами гігієни.
Понад усе у нинішні складні часи ми потребуємо, щоб милосердя стало провідним принципом у житті, а дії та вчинки приносили лише любов, тепло, підтримку оточуючим і надихали на самовдосконалення у ритмі людяності!