Не зволікай, стань частиною історії України! Долучайся до тих, хто виборює Перемогу вже сьогодні! 1

Ізмаїльський прикордонний загін імені полковника Олександра Жуковського запрошує на військову службу за контрактом та по мобілізації!

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення, є соціально відповідальною установою та гарантує:

📍грошове забезпечення (від 22 000 гривень);
📍одноразова виплата за підписання першого контракту в розмірі 23 000 гривень;
📍звільнення від строкової військової служби;
📍грошова винагорода до 30 000 гривень;
📍кар’єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах;
📍безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах;
визначений чинним законодавством соціальний пакет для військовослужбовця, пільги для них та членів їх сімей.

Вимоги до кандидатів:

✅громадянин України віком від 18 років;
✅придатність до військової служби за станом здоров’я та психологічно-професійними якостями;
✅відсутність судимості.

Для юнаків проходження строкової військової служби не обов’язково.

Звертатися за телефоном: 095 654 64 66 або за адресою: м. Ізмаїл, вул.Г. Музиченка,31.

Не зволікай, стань частиною історії України! Долучайся до тих, хто виборює Перемогу вже сьогодні! 3