Ні дня без допомоги! 1

Саф’янівська територіальна громада продовжує тримати вірний стрій на Перемогу, допомагаючи мужнім захисникам України боронити рідну країну від московитів.

Днями, завдяки керівництву та небайдужим мешканцям громади, бійцям на передову була передана чергова партія допомоги – продукти харчування та смаколики.

Крім того, від колективу КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» були передані «снікерси», які медики виготовляють власноруч. Суміш горіхів з медом є справжнім порятунком для наших хлопців, коли вони довгий час знаходяться на завданнях та потребують сил для боротьби з російськими окупантами.

Ми маємо розуміти, що шлях до головного – до нашої Перемоги – важкий. Зараз іще поки ніхто не може сказати, коли ми пройдемо його до кінця. Але ми маємо мати мету, бо коли мета чітка і справедлива, то не так важливо, наскільки до неї тернистий шлях!

Кожен із нас – борець, фронт та основа оборони. Ми б’ємось як одна команда, бо ми є народ, якого не зламати, не подолати та не скорити. Ми щиро віримо в нашу Перемогу і заради неї працюємо при будь-яких обставинах. Ми в країні своїй – українці!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/UyJRUGCsRxVS5DkL/?mibextid=CTbP7E