Обдарована молодь Саф’янівської громади отримала почесні нагороди 1

У четвер, 9 травня, керівництво Саф’янівської сільської ради нагородило юних переможців творчих конкурсів та вручили приємні подарунки.

Відвідувачка Новонекрасівської бібліотеки-філії Олександра Недялкова (8 років) отримала відзнаку від Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В.Катаєва за малюнок під назвою «Моя мрія незламна!» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна-мрія».

Також володарем першого місця цього конкурсу стала юна відвідувачка Ларжанської бібліотеки-філії Яна Грамма (10 років), представивши роботу під назвою «Мрія ніколи не вмирає».

Також грамотою та подарунками від ООДБ їм. В.Катаєва нагороджена учениця 8 класу, відвідувачка Старонекрасівської бібліотеки-філії Ганна Шевченко за роботу «Вплив війни на природу України» до Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

Вітаємо! Бажаємо нових перемог, успіхів та натхнення!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/PzV4FWVg25T2a1XV/?mibextid=CTbP7E