Обдаровані діти - гордість Саф’янівської громади! 1

До Міжнародного Дня захисту дітей в Саф’янському закладі загальної середньої освіти відбувся подіум обдарованої молоді «Обдаровані діти – європейське майбутнє України!».
Цього дня переможці олімпіад та змагань різних рівнів приймали почесні нагороди та приємні подарунки. Нагородження провели Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, заступник директора ТОВ «Дунайський аграрій» Зоя Гудь, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та поліцейський офіцер громади, капітан поліції Василь Кулава.

За кожною відзнакою стоїть наполеглива та постійна робота дітей, їх вчителів та батьків, воїнів, які боронять нашу державу, – ми творимо нову історію нашої країни і кожен перемагає на своєму фронті.

Справжньою прикрасою свята стали вокальні та танцювальні номери від учнівської молоді, яка демонструє високі досягнення не тільки у навчанні, а й в активному позашкільному житті.

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства!

Бажаємо дітям подальших успіхів, яскравих перемог, здійснення найзаповітніших мрій та віри у диво!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/ZWUshsbKVCWfTQC7/?mibextid=CTbP7E