Освітяни Саф'янівської громади приймали вітання з прийдешнім професійним святом 1

Сьогодні, 6 жовтня, Україна традиційно відзначає День працівників освіти – свято , яке нагадує нам, як важливо мати поруч людей, які готові ділитися знаннями, підтримувати і надихати. Це день, коли ми можемо подякувати вчителям за їхню турботу і терпіння, адже вони формують наше майбутнє і допомагають знайти свій шлях у житті.

З нагоди Дня вчителя керівництво Саф’янівської сільської ради привітало освітян громади з професійним святом. Подяками народного депутата України Анатолія Урбанського, Ізмаїльської районної військової адміністрації, Саф’янівської сільської ради та управління освіти Саф’янівської сільської ради були нагороджені працівники закладів загальної середньої освіти Саф’янівської громади. Також вчителі отримали приємні подарунки від громади та Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я”.

“Дякую вам за ту безмежну любов і турботу, які ви щодня даруєте своїм учням. Ви не лише передаєте знання, але й допомагаєте розвивати особистості, вчите досягати мети і вірити у свої сили. Ваша відданість справі та щирість у спілкуванні роблять вас справжніми героями. Дякую за вашу невтомну працю, за те, що виховуєте майбутнє нашої громади з такою ніжністю і теплом!”, – звернулась до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Зі святом!

Фото доступне за плсиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid05JL1PenTxuoH3rXokp3TV4rdRRboFUQCAiqj6D3q25fhi5Jwrj5zAXwSLWYgenR1l