Першотравневці визначились з новою назвою їх рідного села 1

У суботу, 16 березня, в селі Першотравневе Саф’янівської територіальної громади відбувся подвірний обхід з метою визначення назви, яка пропонується для перейменування села Першотравневе.

Задля прозорості голосування, до складу кожної групи, яка здійснювала подвірний обхід, входив представник виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради.

Мешканці села мали можливість вільного вибору назви їх рідного населеного пункту, після чого свій варіант назви першотравневці опускали в спеціальні скриньки, які були опечатані.

Після здійснення обходу в присутності представників Саф’янівської сільської ради, робочої та ініціативної груп відбувся підрахунок голосів.

Всього в голосуванні взяли участь 597 осіб.

За результатами опитування, найбільшу кількість голосів набрали наступні назви населеного пункту:

• Квітневе – 25 осіб;
  • Надлиманське – 33 особи;
  • Гасани – 174 особи;
  • Вишневе – 317 осіб.

Таким чином, більшість мешканців, які взяли участь в опитуванні, підтримали варіант назви «Вишневе».

Наступним етапом в перейменуванні села стане подача обраної назви для затвердження на сесії Саф’янівської сільської ради. У разі підтримання депутатами рішення про перейменування, обрана назва села буде передана на затвердження до Верховної Ради України.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0qp3rE1gpJaZMTEoRkneaTXPoYCzfmDVEBZxwtuJnqowsgmiJ9iqJFV6LDipUbLobl

Першотравневці визначились з новою назвою їх рідного села 3