Повідомлення про намір здійснити корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів 1

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130, комунальне підприємство «Джерело» Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області доводе до відома споживачів про намір здійснити з 1 серпня 2024 року корегування  тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та зміну тарифів на вивезення твердих  побутових відходів:

Питна вода:

– для населення: 30,00 грн за 1 м3 (з урахуванням ПДВ);

– для юридичних осіб, приватних підприємців та бюджетних установ:

35,00 грн за 1 м3 (з урахуванням ПДВ);

Технічна вода:

• для населення: 20,00 грн за 1м3 (з урахуванням ПДВ).

Вивезення твердих побутових відходів: 25,00 грн. (з урахування ПДВ) на 1 особу.

Водночас, слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати, складових вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання,  вивезення твердих  побутових відходів.

На сьогодні, діючі тарифи на виробництво послуг з водопостачання, вивезення твердих  побутових відходів, не відшкодовують фактичні витрати.