Прекрасні жінки Саф’янівської громади приймали вітання з прийдешнім Днем 8 Березня 1

Символічно із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Напередодні Міжнародного жіночого дня представниці прекрасної половини Саф’янівської громади отримали приємні подарунки та найкращі побажання зі світлим весняним святом від народного депутата України Анатолія Урбанського, заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, депутатського корпусу Саф’янівської сільської ради партії «ЗА МАЙБУТНЄ», Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» та керівництва Саф’янівської сільської ради.