Саф’янівська громада активно продовжує наближати Перемогу 1

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України мешканці Саф’янівської громади, об’єднавшись в одне ціле, безупинно допомагають українським захисникам та захисницям.

Сьогодні розповімо про мешканців села Муравлівка, які постійно готують різноманітні смаколики нашим бійцям.

Наразі мешканці села взялись за приготування тушонки, яку дуже полюбляють хлопці на передовій.

З придбанням головного інгредієнту цієї страви – м’яса – допоміг їм мешканець села Матроска, захисник України Олег Бур’ян, який нещодавно повернувся з російського полону, де перебував майже два роки.

Говорять, що тільки спільно можна добитись бажаного результату. І це не міф! Саме так, допомагаючи кожен на своєму фронті, докладаючи спільні зусилля, наближаємо довгоочікуваний переможний день, який обов’язково буде за українцями – сильним, незламним, могутнім народом!

Слава Україні!
Слава Силам Оборони України!