Саф’янівська громада долучилась до привітань морських прикордонників 1

Сьогодні, 2 липня, Навчальний центр Морської охорони відзначає 22–річницю з дня створення.

Історія організаційної побудови та розвитку центру сягає своїми коріннями у далекий 1996 рік, де на базі 55-х офіцерських курсів створено Морський навчальний прикордонний загін, перед яким постають задачі підготовки та перепідготовки офіцерів, мічманів та військовослужбовців за контрактом.

В червні 2000 року Морський навчальний прикордонний загін увійшов до складу бригади прикордонних сторожових кораблів й отримав назву ШСМО – школа спеціалістів Морської охорони. У грудні 2000 року бригаду прикордонних сторожових кораблів розформовано, а Морський навчальний прикордонний загін було перейменовано в ШПСМО – школу підготовки спеціалістів морської охорони, й передано до складу 17 прикордонного загону.

15 вересня 2002 року, зі створенням 18 загону морської охорони, ШПСМО і три її підрозділи увійшли до його складу та отримали назву ШППСМО – школа підготовки та перепідготовки спеціалістів морської охорони.
Час незмінно мчить вперед, і з січня 2012 року навчальний підрозділ став самостійною структурною одиницею Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України – Навчальним центром Морської охорони.

З нагоди 22–ої річниці центру Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скорбреха привітали морських прикордонників зі святом та відзначили їх грамотами, подяками та цінними подарунками.

На сьогоднішній день Державний заклад другого базового рівня професійно-технічної освіти знаходиться у підпорядкуванні Регіонального Управління Морської охорони і успішно здійснює первинну професійну підготовку, професійно-технічне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації військовослужбовців за визначеними професіями та військово-обліковими спеціальностями для потреб Державної прикордонної служби України.

Основними напрямками діяльності Навчального центру є первинна підготовка, організація освітнього процесу, вибір форм та методів здобуття освіти, розробка освітніх програм, виховання особового складу і формування в нього професійно спрямованої мотивації до виконання завдань з охорони державного кордону, індивідуально-психологічних якостей, необхідних для служби в органах та підрозділах Державної прикордонної служби України.

Бажаємо Навчальному центру Морської охорони подальших професійних успіхів, зростання, процвітання, миру та скорішої Перемоги!

Фото доступне за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02UKuuMsCSfYRG9Uuqha4QhhWu6LoF8uPtsY6syYXfPePprv3etysniiNZSdC3Uw4Pl&id=100080817752743&mibextid=CTbP7E