Саф‘янівська громада невпинно допомагає українським військовим 1

У ці важкі часи для нашої країни, коли кожен день приносить нові виклики, підтримка та єдність є надзвичайно важливими.

Саф’янівська громада разом із Віталієм та Людмилою Купрієнко передала чергову допомогу для українських бійців. Цього разу до наших Героїв вирушила автівка зі смаколиками, які додадуть їм сил і наснаги.

Автівка від родини Купрієнко є важливим внеском у забезпечення мобільності та оперативності наших військових. Цей транспортний засіб допоможе захисникам швидше реагувати на будь-які ситуації на фронті та забезпечить додаткову безпеку при виконанні бойових завдань.

А смаколики від мешканців Саф’янівської громади, які були передані разом із автомобілем, не лише забезпечать необхідні енергетичні ресурси, але й стануть справжньою підтримкою та турботою. Військові, які перебувають у зоні бойових дій, часто стикаються з великою кількістю труднощів, і така увага з боку громади додає їм моральних сил і віри у скоріший переможний день!

Доправив допомогу до місця призначення депутат Саф’янівської сільської ради Олексій Шульга.

Саф’янівська громада продовжуватиме і надалі підтримувати українських військових до повної Перемоги! Ми віримо в силу нашого єднання і віримо, що спільними зусиллями ми здатні подолати будь-які труднощі!

Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0u2fm8B3Ux9wc6G2zmNckm1ZjP5pXnYYtq92egphWbvwTtsUzmE4n7SdbSeWXiRQ1l