Саф'янівська громада отримала допомогу від "Solidarites International" 1

У середу, 17 травня, внутрішньо-переміщені особи, які проживають в Палаці спорту села Кам’янка Саф’янівської територіальної громади, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від міжнародної організації “Solidarites International”.
«Міжнародна солідарність» (Solidarites International) – це франзузька неурядова гуманітарна організація, яка наразі реалізує програми з надзвичайних ситуацій та відновлення у 23 країнах світу.

В Україні команда Solidarites International розгорнула свою діяльність 28 лютого 2022 року після ескалації збройного конфлікту в країні. Спираючись на свій досвід роботи в зонах конфліктів по всьому світу Solidarites International прагне підтримувати людей, які постраждали від кризи, шляхом задоволення їхніх найнеобхідніших потреб – у їжі, воді, житлі та гігієні.

На Одещині організація здебільшого зосереджена на допомозі постраждалому населенню через надання натуральної допомоги ВПО, які перебувають в місцях компактного розміщення чи приватних будинках, а також найбільш вразливому місцевому населенню.

Саф’янівська сільська рада дякує “Solidarites International” за надану допомогу!

Разом до Перемоги!