Сафʼянівська громада передала на фронт 24-у автівку! 1

З початку повномасштабного вторгнення московитів на територію України Сафʼянівська громада усіляко підтримує українських захисників.

Дякуючи небайдужим працівникам та мешканцям громади, які активно донатять на благодійних заходах, дякуючи освітянам та школярам, які організовують потужні благодійні ярмарки, Сафʼянівська громада змогла передати ще одну автівку для бійців.

Транспортний засіб безпосередньо отримав наш земляк, мешканець села Утконосівка, який наразі боронить країну в найгарячіших точках.

Загалом, з початку війни Сафʼянівська громада разом із КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районні лікарня» передала на фронт 24 автівки!

Вкотре переконуємось, що малих донатів не буває — разом ми збираємо необхідні кошти, аби купувати, ремонтувати і завантажувати усім необхідним автівки для наших військових!

До речі, завдячуючи мешканцям громади, автівка поїхала на фронт з продуктами харчування та смаколиками.

Наші хоробрі воїни не зупиняються виборювати свободу України. То ж ми, у свою чергу, не зупиняємось усіляко підтримувати наших оборонців! Тільки разом переможемо окупантів та відродимо нашу рідну країну!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/H8oCqoRp8cDYuC2j/?mibextid=CTbP7E