Сафʼянівська громада продовжує надавати допомогу мешканцям Херсонщини 1

З перших днів трагедії, яка сталась на Каховській ГЕС, Сафʼянівська територіальна громада надає допомогу постраждалим мешканцям Херсонської області.

Сьогодні до Херсонщини вирушила чергова партія допомоги, яку надала Сафʼянівська сільська рада спільно з КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районна лікарня», – три бензинові мотопомпи, лайфлет та армований шланг. До допомоги долучився друг громади Тихон Четін, який передав два надувні човни.

Крім того, днями директор КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський відправив до Херсонської області ще один човен.

Трагедія на Каховській ГЕС – це наша спільна біда та біль. Тож ми не залишаємось осторонь, а допомагаємо людям, які в одну мить залишись без даху над головою!