Саф’янівська громада відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України 1

До Дня Державного Прапора України та 33-ї річниці Незалежності України в сільському клубі села Саф’яни відбувся святковий концерт.

На заході були присутні керівництво та працівники Саф’янівської сільської ради, старости старостинських округів громади, військовослужбовці, поліцейські офіцери громади та мешканці села.

З привітальними словами до присутніх звернулись Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха.

«Сьогодні ми відзначаємо не лише державне свято, а й вшановуємо незламний дух нашого народу, його боротьбу за власний шлях та гідність! Україна – це країна, яка завжди гордо прагнула до своєї незалежності та самовизначення. На шляху до незалежності наша держава пройшла через багато випробувань, але завжди залишалася непохитною у вірі в свої можливості. Сумно, що 33-річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, і кожен на своєму фронті захищає рідну землю», – зазначила голова громади Наталія Тодорова.

Після чого грамотами народного депутата України Анатолія Урбанського, Одеської обласної державної адміністрації та Саф’янівської сільської ради були нагороджені військовослужбовці та працівники Саф’янівської громади, які своєю невтомною працею наближають довгоочікувану перемогу. Також нагороджені отримали приємні подарунки від Саф’янівської громади та Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я».

Продовжився захід яскравими виступами талантів села Сафʼяни.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid022mCN3UJH89y5Fs1zWuoEV2k5syum5WsbCtVymYadrydPjCnBZACQwN6UTUfbMmfpl