Сафʼянівська громада відзначила День Української Державності 1

Сьогодні, 28 липня, Україна вдруге відзначає День Української Державності.

Саме в цей день понад тисячу років тому Київська Русь-Україна прийняла хрещення, розпочавши відлік творення української державності. Тисячоліття наші предки боролися з віроломством і несправедливістю, нині й ми продовжуємо їх боротьбу заради омріяного світлого майбутнього української держави.

З нагоди свята в Саф’янівській територіальній громаді відбулись урочисті заходи. Під звуки метроному у хвилину мовчання керівництво, депутатський корпус та працівники Саф’янівської сільської ради схилили голови та вшанували героїв, що захищаючи Україну, віддали найцінніше, що є в людини – своє життя. До пам’ятного знаку в селі Саф’яни були покладені квіти.

З привітальними словами до присутніх звернулась Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, побажавши миру нашій рідній країні та скорішої Перемоги над російськими окупантами.

Після чого керівництво громади нагородило кращих працівників закладів, організацій та установ Саф’янівської сільської ради почесними грамотами, а справжні таланти громади подарували проникливі вокальні композиції.

Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна!

Україна була, є і буде! Слава Україні!

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02Ny22v33u5uKYeu8ZBKNGCeLjSByjGeoZYUZT9y61GECvwG2FUHZKjp1h2yPUXEhfl