Саф’янівська громада вшанувала пам’ять загиблих воїнів-захисників 1

Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Цього дня хвилиною мовчання та молитвою ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину та незалежну Україну!

Керівництво Саф’янівської сільської ради, поліцейські офіцери громади, старости старостинських округів та рідні вшанували пам‘ять загиблих мешканців громади – справжніх Героїв.

Іван Самокіш (с. Кислиця), Євген Глуцький (с. Матроска), Михайло Ферар (с. Озерне), Максим Близнак (с. Лощинівка), Олександр Хмеляров (с. Кам’янка), Андрій Карашель (с. Сафʼяни), Артем Кваша (с. Першотравневе), Іван Приходцев (с. Комишівка), Віталій Сиваченко (с. Саф’яни), Андрій Крецул (с. Кислиця), Олександр Караяні (с. Ларжанка), Андрій Анохін (с. Стара Некрасівка), Євгеній Качай (с. Лощинівка), Дмитро Михайлов (с. Утконосівка), Василь Омельченко (с. Броска), Данило Ніколаєв (с. Ларжанка), Геннадій Іванов (с. Першотравневе), Максим Дмитрієв (с. Нова Некрасівка), Володимир Гончаров (с. Ларжанка), Володимир Чернов (с. Нова Некрасівка), Юрій Чернов (с. Муравлівка), Дмитро Балюк (с. Сафʼяни), Віктор Сердюченко (с. Саф’яни), Віктор Потапов (с. Стара Некрасівка), Олег Бабенко (с. Багате), Анатолій Скиба (с. Нова Некрасівка), Сергій Чернобай (с. Багате), Владислав Шестов (с. Муравлівка) та Михайло Кокул (с. Стара Некрасівка) – Герої, які віддали своє життя, виборюючи мир, свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни, а зараз продовжують оберігати нас Янголами світла у небесному війську.

Їх душі в небі над полями, немов лелеки, журавлі… Завжди у серці вони з нами!

Низький уклін та безмежна шана загиблим Захисникам України.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0m5b6i6b7cLcw8P8vWe75MGprp8LPTEvVrjrmrxgzZbjQo3S6ZFj7R7fPjatxCbbRl