Саф’янівська сільська рада продовжує роботу над наповненням бюджетів всіх рівнів 1

Сьогодні, 18 липня, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів.

На комісію були запрошені старости та землевпорядники з інформацією про проведену роботу з фізичними особами, які не сплатили податок на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання та земельного податку.

Відповіді на питання, які виникли під час засідання комісії, надав начальник південного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС в Одеській області Олег Лепський.

Також було обговорено ряд спільних заходів для зменшення податкового боргу.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0t2LDZbsQGAWpyLUaB5rbxktKezgHSycf4s297qgBTywmzvVDv9BsM3DreRdWvxBbl