Школярі Озернянського ліцею зустрілись з представниками поліції 1

Сьогодні, 22 листопада, до Озернянського ліцею завітали представники поліції – поліцейський офіцер Саф’янівської територіальної громади, капітан поліції Роман Топал та старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області Роман Кочколов.

Правоохоронці зустрілись із учнями 8-10 класів. Головною метою бесіди було попередження протиправних дій з боку учнів та застереження їх від небезпеки.

Працівники поліції поспілкувалися з учнями про булінг, види правопорушень, які часто трапляються в освітньому середовищі та на вулиці, та звернули увагу на види відповідальності за скоєні правопорушення. Крім того, поліцейські нагадали по правила дорожнього руху.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від них самих!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0yTNuiLKbi9TU6HaWAwMshhtaeBriSV4dBamio7WHTYWs78MXQXEBmEwh8Bn412HJl