Школярі Саф’янівської громади продовжують знайомитись з військовою справою 1
Десять років війни, три з них – повномасштабне вторгнення, змінили світ. Сьогоднішні реалії життя демонструють, що знання військової справи необхідне не тільки дорослим, а й дітям.

Тому декілька місяців тому Саф’янівська сільська рада запустила новий освітній проєкт, направлений на патріотичне виховання молоді. Він передбачає зустрічі школярів з військовими, під час яких молоде покоління дізнається про види озброєння, має змогу у руках потримати рушниці, дізнатись про правила надання медичної допомоги в польових умовах, а також стати учасником майстер-класу з запуску дронів, на які вони власноруч збирають кошти на благодійних заходах.
Черговий такий захід відбувся в Каланчацькому закладі загальної середньої освіти. Емоції переповнювали школярів, які до останнього не хотіли відпускати військових. Діти залюбки слухали розповіді військових, робили фото з озброєнням та ставили бійцям все більше питань про їх відважну роботу з захисту рідної країни.
Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/c32kRHem3j8ZcR7x/?mibextid=CTbP7E