Техніка безпеки у літній період 1

Розпочалися літні канікули. Як завжди, кожен із дітей проведе їх по- різному.

На жаль, канікули не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини дітей, батьків. Легковажне поводження з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки –першопричини сумних та трагічних наслідків. Кількість смертельних випадків та травмування серед неповнолітніх дітей змушує звернутися до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Із метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул, фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради провели ряд бесід з правил безпеки у літній період.

Серед дітей, молоді та батьків обговорювалися правила дорожнього руху, правила електробезпеки, правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, правила протипожежної безпеки, правила поведінки на воді, правила культури поведінки, правила поведінки в громадських місцях та інші.

Проведено 18 заходів, охоплено 289 осіб, індивідуальними консультаціями охоплено 302 сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб,145 сім’ї зі складними життєвими обставинами, 44 опікунські сім’ї, в яких виховуються 58 дітей, прийомні сім’ї – 5, в них 10 дітей.

Фото доступне за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02gaJwiDzyAaNXWviP2UUVSta91p4CK4czyy5qhqY6EuRJQspnQ4ic3nnW7HXV6DUsl&id=100080817752743&mibextid=CTbP7E