У школах Саф’янівської громади пролунав останній дзвоник 1

Сьогодні, 31 травня, в закладах загальної середньої освіти Саф’янівської територіальної громади пролунали останні дзвоники.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі. Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, батьків та просто гостей.

Аби привітати школярів та випускників з останнім шкільним дзвоником, побажати їм успіхів у складанні іспитів та вступі до вищих навчальних закладів, керівництво Саф’янівської сільської ради, старости населених пунктів, вчителя, батьки, рідні та друзі завітали на святкові лінійки.

Завершились урочисті заходи традиційним випускним вальсом і символічним «останнім дзвоником».

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! А вам, школярі, чудових канікул!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0VrFFowAx3eDQzboqoS46SjYFsac79tdhQyYo2teJX9YUGyFP18Pk7Ywtga8J4qMQl