В Ізмаїльському районі стартував ремонт дороги Ізмаїл – Кілія – Вилкове 1

За численних звернень мешканців Сафʼянівської громади Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова звернулась до Ізмаїльської районної військової адміністрації щодо вирішення питання відновлення проїзджаємості ділянкою дороги Т-16-07 Ізмаїл – Кілія – Вилкове .

Сьогодні, 11 вересня, відбулась виїзна робоча нарада за участю очільника Ізмаїльської РВА Родіона Абашева, Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та головного інженера підрядної організації ТОВ «Евродор» Артака Авєтісяна, під час якої був проінспектований хід робіт з відновлення проїзджаємості даного відрізку дороги.

Під час наради було зазначено, що в першу
чергу за допомогою УЯРу (спецмашини для виконання ямкового ремонту) проводяться роботи на ділянці, яка не потребує додаткової підготовки. Паралельно триває підготовка більш зруйнованих ділянок до подальшого ремонту. Загалом буде проведено п’ять видів відновлюваних робіт, включаючи розчистку узбіччя, вирівнювання проїзної частини, укладання асфальтового шару, облаштування системи дренажу і експлуатаційної підтримки автодороги.

Саф’янівська громада висловлює щирі слова подяки Одеській обласній військовій адміністрації та Ізмаїльській районній військовій адміністрації за підтримку та ініціювання виконання ремонту дороги.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02ZRNCkBtGpjCKDEax1xBPvVR42NpppLawvk1x6PmVRmZh5rtXi3j7eVjPexMW2Xwtl